Sesli Şiirler - Kızım İçin


2006 yılından itibaren 16 yıl hasretini çektiğim, hiç dinmeyen yürek sızım, 
geleceği her günü peygamber sabrıyla beklediğim, 
ömrümün acı hasreti kızım için, 
 Cemre'm için...

Yorum Gönder

4 Yorumlar

 1. Valla alacağın olsun, canımı sıktın canımı acayip sıktın. Cemre'nin hikayesini bulmaya çalışacağım buralarda bir yerlerdedir, fazla uzaklaşmış olamaz :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hiç arama çünkü öyle bir şey yayınlamadım. Onun hikayesi benim hikayem ve benim hikayem onun hikayesi ve hayat acı bir hikayeden ibaret. Belkide bu yüzden insanların mutlu yaşadığı ülke diye uydurma masallar var, bilemiyorum...

   Sil
 2. Kategorilere bakmak aklıma gelmemiş. Sesli şiirler de, prensesine ait. Birazdan bilgisayardan çıkıp, biraz dinlenmek istiyorum.
  Bir dua etmek istiyorum şimdi Bilal, ben on dokuz yaşımda iken, biri on üç günlükken, diğeri yirmi iki sene sonra, on üç yaşında iki oğlumu kaybettim. On üç yaşında olan beşinci kattan düşerek öldü. O geceyi, rüyalarımda hep onun düşme sesiyle irkilip, zıplayarak uyanır ve derinden hissederim.
  İşte bu hakikatle yaşama, hasta kocama bakarak devam ettim ta ki, 1998 e kadar.
  Ben yaralı yürekli bir anne olarak, dilerim er geç bir gün yavruna kavuşursun. Fazla yazamayacağım.
  Not: Tek aldırmak istediğim ve eşimin yalvara yakara vazgeçirdiği canım kızımla yaşıyorum. Sen de yavruna kavuşacaksın oğlum. O anahtarlarıyla sana gelip, kucaklayacak seni. Sen sadece inan ve umudunu kesme yeter... Hoşça kal Bilal.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yaşadıklarına çok üzüldüm abla, bi ara kafayı sıyırmıştım tüm yorumları onaylamışım ama kimseye cevap yazmamışım. Uzun süredir buralarda değildim zaten, kızımı gördüm geldim çok şey yaşadım çok şey değişti fakat bana yine hasret düştü...

   Görüşmek üzere...

   Sil