#Cansız Radyo Nedir?


AMACI NEDİR?

Tek amacım edebiyata ilgi duyan, şiir, deneme veya hikaye yazan ve kendine göre bir çizgisi olan, en az bir yıldır aktif  yada blogunda en az elli içerik paylaşmış olan, blog yazarlarına destek olmaktır. 

Tamamen ücretsizdir ve ücretsiz kalacaktır, ayrıca bu blog var olduğu sürece yayınladığım konu ve yazı içindeki (link) blog adresiniz silinmeyecektir.


Mevcut kayıtları dinlemek için TIKLAYIN

NEDEN CANSIZ RADYO?

Herkesin elinin altında cepte, pcde, tvde yüzlerce canlı radyo var zaten, bu zımbırtının farkı "cansız olması" olmalı dedim kendi kendime ve bu ismi kullandım. Siz zımbırtı yerine proje yada etkinlik diyebilirsiniz 👀

Cansız olsun fakat bir ruhu olsun istedim, içinde sizin satırlarınız sizin duygularınız olsun ve her istediğinizde açıp dinleyebileceğiniz bir şey olsun istedim. Ayrıca konu içinde bir iki link bile olsa backlink açısından size ve blogunuza bir faydası olsun istedim. 

Bazen gezdiğim bloglara bakıyorum alexa sıralamasında 15-20 milyonlarda geziyorlar, ülke sıralamasına bile giremiyorlar ki bazı bloglar google aramalarda ilk sayfada gözükmeyi hak edecek kadar kaliteli paylaşımlara sahip. Çok şükür bu blog ben yazdığım sürece ülke sıralamasında kolay kolay 30-40bin'den düşmüyor, bunu aşağıda paylaştığım grafikte görebilirsiniz. Bir link deyip geçmeyin üst sıralardaki sitelerden yada bloglardan verilen linkler, sizinde sıralamanızı ve haliyle okunma oranını çok etkiliyor. Bir çok edebiyat blogunun yeri 15-20 milyonlar değil bence!SÜRPRİZLER OLABİLİR :)

Ben takip ettiğim blogları ara ara gezmeyi severim. Gezintiye çıktığım bir gün bir şiirinizi okuyup seslendirmek istersem, mail yada yorum yoluyla bir şekilde size ulaşıp seslendirmek için izin isterim, bu yüzden bir iletişim sekmesi kullansanız iyi olur 👀

Ayrıca şiir yada edebiyat bloguna sahipseniz yada en azından şiir yazmayı seven ve şiirlerini kişisel blogunda paylaşan biriyseniz ve bu blogu takip ediyorsanız, lütfen sizi takip edebilmem için konulara yorum falan yapın, bir şekilde kendinizi fark ettirin 👀

DİPNOT: Kendime göre amatör bir yorumum var. Beğenirsiniz yada beğenmezsiniz zevkler ve renkler tartışılmazmış.  Olur da seslendirmemi beğenirseniz, edebiyata karşı ilgiliyseniz, şiir, deneme yada hikaye yazıyorsanız ve seslendirmemi isterseniz, iletişim sekmesinden bana ulaşabilir yada KaramsarKorkuluk@msn.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.


Şimdilik hoşça kalın...